HC TĚŠÍN - MISTR LIGY

2.KOLO

22.09. pátek 21:00 DRACI - GREEN HORSE

25.09. pondělí 18:00 KLADIVÁŘI - KOMETA

25.09. pondělí 19:45 ŠUMBARK - BIZONI



Více zde: https://bahl.webnode.cz/rozlosovani-zapasu/

4.KOLO

06.10. pátek 21:00 ŠUMBARK - KOMETA

09.10. pondělí 18:00 BIZONI - GREEN HORSE

09.10. pondělí 19:45 KLADIVÁŘI - DRACI



Více zde: https://bahl.webnode.cz/rozlosovani-zapasu/

16.KOLO

05.01. 2018 pátek 21:00 KLADIVÁŘI - ŠUMBARK

08.01. 2018 pondělí 18:00 DRACI - BIZONI

08.01. 2018 pondělí 19:45 KOMETA - GREEN HORSE



Více zde: https://bahl.webnode.cz/rozlosovani-zapasu/

23.KOLO

23.02. pátek 21:00 BIZONI - KLADIVÁŘI

26.02. pondělí 18:00 GREEN HORSE - ŠUMBARK

26.02. pondělí 19:45 KOMETA - DRACI



Více zde: https://bahl.webnode.cz/rozlosovani-zapasu/

Mistr BAHL sezóna 2018/2019

 

Hc Těšín

 

GRATULUJEME !

 
1. Hc Těšín, 2. Hc Šumbark, 3. Hc Kometa, 4. Hc Ghosts, 5.Hc Draci, 6. Hc Green Horse, 7. Hc Kladiváři, 8. Hc Prajz

 

Finále BAHL (2.zápas)

 Šumbark - Těšín 2 : 8

 

O 3.místo BAHL (2.zápas)

Ghosts - Kometa 4 : 5

 

O 7.místo BAHL (2.zápas)

Prajz - Kladiváři 2 : 8

 

O 5.místo BAHL (2.zápas)

Green Horse - Draci 4 : 3

na nájezdy 3 : 4

==================================================

O 7.místo BAHL (1.zápas)

Kladiváři - Prajz   3 : 5  (0:2, 1:1, 2:2)

 

O 5.místo BAHL (1.zápas)

Draci - Green Horse   7 : 6   (2:3, 3:2, 2:1)

 

O 3.místo BAHL (1.zápas)

Kometa - Ghosts   5 : 4   (0:2, 3:1, 2:1)

 

Finále BAHL (1.zápas)

Těšín - Šumbark   3 : 3   (1:1, 0:1, 2:1)

==================================================

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM ZÁPASŮ PLAY OFF

PÁTEK - první zápasy                    PONDĚLÍ - první zápasy

21:00 - 21:15    rozbruslení                18:00 - 18:15    rozbruslení

21:15 - 21:38    1. třetina                18:15 - 18:38    1. třetina

21:38 - 21:41    přestávka                18:38 - 18:41    přestávka

21:41 - 22:04    2. třetina                18:41 - 19:04    2. třetina

22:04 - 22:07    přestávka                19:04 - 19:07    přestávka

22:07 - 22:30    3. třetina                19:07 - 19:30    3. třetina

 

22:45 - 23:00    rozbruslení                19:45 - 20:00    rozbruslení

23:00 - 23:23    1. třetina                20:00 - 20:23    1. třetina

23:23 - 23:26    přestávka                20:23 - 20:26    přestávka

23:26 - 23:49    2. třetina                20:26 - 20:49    2. třetina

23:49 - 23:52    přestávka                20:49 - 20:52    přestávka

23:52 - 00:15    3. třetina                20:52 - 21:15    3. třetina

 

 

PÁTEK - druhé zápasy                    PONDĚLÍ - druhé zápasy

21:00 - 21:10    rozbruslení                18:00 - 18:10    rozbruslení

21:10 - 21:33    1. třetina                18:10 - 18:33    1. třetina

21:33 - 21:36    přestávka                18:33 - 18:36    přestávka

21:36 - 21:59    2. třetina                18:36 - 18:59    2. třetina

21:59 - 22:02    přestávka                18:59 - 19:02    přestávka

22:02 - 22:25    3. třetina                19:02 - 19:25    3. třetina

22:25 - 22:30    případné nájezdy                19:25 - 19:30    případné nájezdy

 

22:45 - 22:55    rozbruslení                19:45 - 19:55    rozbruslení

22:55 - 23:18    1. třetina                19:55 - 20:18    1. třetina

23:18 - 23:21    přestávka                20:18 - 20:21    přestávka

23:21 - 23:44    2. třetina                20:21 - 20:44    2. třetina

23:44 - 23:47    přestávka                20:44 - 20:47    přestávka

23:47 - 00:10    3. třetina                20:47 - 21:10    3. třetina

00:10 - 00:15    případné nájezdy                21:10 - 21:15    případné nájezdy